Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

selTitle=
selDescr=
selCategoryIds=[]
tagIds=[11439]
expandos={}
expandoIntervals={}
RESULT = 2093 items, page=1, ipp=10
Celkem nalezeno 2093 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce:
Pobytové Mensa campy na jižní Moravě Mensa ČR připravila na celé období letních prázdnin pro nadané děti širokou nabídku pobytových campů, které jsou zaměřeny jako zábavně-vzdělávací campy na rozvoj rozumových a sociálních schopností s volitelným programem. Campy jsou určeny pro věkovou skupinu 8–22 let (bližší informace u anotace jednotlivých campů).
OPEN HOUSE BRNO 2019 Festival Open House již podruhé otevře zajímavé budovy a místa v Brně. Návštěvníkům dá zdarma nahlédnout, jak vypadají zevnitř architektonicky zajímavé stavby, jak fungují administrativní, technické či vědecké budovy nebo co zbylo z industriálních staveb.
Setkání členů a příznivců Dětské Mensy - příležitost pro navázání přátelství i sdílení zkušeností celých rodin v Hotelu Termal Mušov v Pasohlávkách (jižní Morava)
DVPP Vyhledávání a identifikace nadání (IKAP) Druhý ze série seminářů zaměřených na oblast podpory nadání pro školní koordinátory podpory nadání, třídní učitele i další pedagogy
Zánik druhé republiky (14. - 18. 3. 1939) Přednáška pořádaná k 80. výročí březnových událostí roku 1939 se zaměří nejen na komplikovanou vnitropolitickou, ale rovněž i na mezinárodní situaci.
DVPP Systematický úvod do problematiky nadání První ze série seminářů zaměřených na oblast podpory nadání pro školní koordinátory podpory nadání, třídní učitele i další pedagogy
EUV oči a naše Slunce Přednáška prof. RNDr. Miloslava Druckmüllera, CSc.
Festival IQ PLAY Chytré hračky pro děti
Podporujeme nadané děti pro budoucnost vzdělávací seminář v Plzni - 7. 3. 2019
Kinderklub - březen 2019 Kinderklub je skupina dětí a mládeže, které pocházejí ze smíšených rodin, umí dobře německy nebo se chtějí německy učit.
Celkem nalezeno 2093 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce: