Nabídka portálu pro žáky

Nemusíš být nadaný, stačí, když tě zajímají přírodovědné a technické obory a chceš se v nich dozvědět víc. Na Talentovaných.cz můžeš najít:

 

přehled o kurzech, soutěžích, letních školách, stážích a dalších aktivitách pro zájemce o přírodní vědy a techniku v rubrice Aktivity;

literatura o předmětech, které tě zajímají nebo pro svůj osobní rozvoj v rubrice Knihy ;

stipendia a ocenění pod volbou Systém podpory nadání;

školy specializované na práci s nadanými v rubrice Školy pod volbou Systém podpory nadání tamtéž najdeš další Organizace zaměřené na práci s nadanými a Projekty pro nadané;

chceš-li poradit s výběrem dalšího studia, dalších programů nebo s orientací v nabídce mimoškolních aktivit, můžeš využít online Poradnu.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro žáky

Soutěže vyhlašované MŠMT - termíny okresních a krajských kol LK

V přiložených souborech naleznete kompletní přehled okresních a krajských kol soutěží a přehlídek vyhlášených a finančně podporovaných MŠMT pro školní rok 2018/2019, Soubory s termíny okresních a krajských kol předmětových soutěží: Okresní kola pro okres Česká Lípa, webové stránky DDM Libertin, Okresní kola pro okres Jablonec nad Nisou, webové stránky DDD Vikýř, Okresní kola pro okres Liberec, webové stránky DDM Větrník, Okresní kola pro okres Semily, formulář přihlášky do okresního kola pro okres Semily ZDE Krajská kola: Evropa ve škole - uzávěrka příjmu literárních a výtvarných prací do krajského kola je 1. března 2019. Příspěvky s vyplněnou přihláškou žáků je možné zasílat na adresu Krajský úřad Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2, v obálce s označením "Evropa ve škola- soutěž". Náš svět - uzávěrka příjmu literárních prací autorů ve věku od 6 do 15 let je 15. března 2019. Příspěvky je nutné zaslat na adresu: Mgr. Barbora Šteflová, Národní institut pro další vzdělávání, Talentcentrum, Senovážné nám. 872/25, 110 00 Praha 1. Frankofonie - uzávěrka příjmu výtvarných prací a videí obou kategorií je 25. února 2019 na adrese Národní institut pro další vzdělávání, Talentcentrum, Senovážné nám. 872/25, 110 00 Praha 1, obálka s označením "Soutěž Frankofonie 2019" . Další podmínky účasti naleznou žáci na adrese www.mzv.cz/frankofonie a www.talentovani.cz/frankofonie.