Nabídka portálu pro rodiče

Ať již máte o nadání svých dětí jasno, anebo si jím nejste jisti, na portálu najdete především informace o nadání a práci s ním, kalendáře aktivit pro děti a mládež, možnost poradit se se zkušenými pedagogy či psychology.

Aktivity pro nadané i zájemce o obor nejrůznějšího druhu - mimoškolní kroužek, prázdninovou letní školu, soutěže apod, najdete v rubrice Aktivity.

Školy, které se speciálně věnují nadaným, můžete vyhledat v rubrice Školy pod volbou PSystém podpory nadání.

Další možnosti podpory naleznete též v Projektech pro nadané nebo v Organizacích, které se nadáním z nějakého hlediska zabývají.

Stipendia a ocenění Vám pomohou najít, kam se obrátit pokud chcete své dítě podporovat při studiu, nebo jej odměnit za výborné výsledky.

Literaturu pro své nadané dítě či pro sebe si můžete nechat doporučit v rubrice Knihy pod volbou Zdroje

Odborné články, studentské práce, legislativu, populární články a další informace k tématu nadání shromažďujeme v rubrice Články převzaté a Odkazy.

Odborný časopis k tématu - Svět nadání, který je prvním u nás vycházejícím periodikem týkajícím se nadání a nadaných.

Konzultace s pedagogy a psychology k diagnostice, rozvoji, podpoře nadání, ale také třeba poradit se, jaké hry jsou pro nadané nejvhodnější můžete v Poradně.

Pokud Vám na stránkách něco chybí, nebo chcete vyjádřit svůj názor, kontaktujte nás přes rubriku Kontakty.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro rodiče

Mezinárodní konference Vzdělávání a popularizace vědy

Mezinárodní konference se uskuteční ve dnech 27.–28. 2. 2014 v Národní technické knihovně v Praze. Program konference je zaměřen na odborná témata a otázky vzdělávání a popularizace vědy a...

Letní škola III

Třetí ročník Letní školy proteinového inženýrství pořádají 22. až 26. června 2013 Loschmidtovy laboratoře Ústavu experimentální biologie Přírodovědecké fakulty, Masarykovy univerzity v Brně. Na...

Zajímají vás současná internetová témata?

Pokud ano, přihlaste se na konferenci Internet a Technologie, která se bude konat 24. listopadu 2012 v historické aule Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, Malostranské nám. 25,...

Centrum podpory talentů Náchod zve na odpolední setkání

Ve  čtvrtek 14. 4. 2016 od 16:30  proběhne v prostorách Informačního centra pro mládež v SVČ Déčko Náchod  První odpolední setkání  nadaných žáků a zájemců z řad veřejnosti s...
Je zobrazeno 141 - 145 položek z celkového počtu 171.
Položek na stránku 5
  35