Nabídka portálu pro rodiče

Ať již máte o nadání svých dětí jasno, anebo si jím nejste jisti, na portálu najdete především informace o nadání a práci s ním, kalendáře aktivit pro děti a mládež, možnost poradit se se zkušenými pedagogy či psychology.

Aktivity pro nadané i zájemce o obor nejrůznějšího druhu - mimoškolní kroužek, prázdninovou letní školu, soutěže apod, najdete v rubrice Aktivity.

Školy, které se speciálně věnují nadaným, můžete vyhledat v rubrice Školy pod volbou PSystém podpory nadání.

Další možnosti podpory naleznete též v Projektech pro nadané nebo v Organizacích, které se nadáním z nějakého hlediska zabývají.

Stipendia a ocenění Vám pomohou najít, kam se obrátit pokud chcete své dítě podporovat při studiu, nebo jej odměnit za výborné výsledky.

Literaturu pro své nadané dítě či pro sebe si můžete nechat doporučit v rubrice Knihy pod volbou Zdroje

Odborné články, studentské práce, legislativu, populární články a další informace k tématu nadání shromažďujeme v rubrice Články převzaté a Odkazy.

Odborný časopis k tématu - Svět nadání, který je prvním u nás vycházejícím periodikem týkajícím se nadání a nadaných.

Konzultace s pedagogy a psychology k diagnostice, rozvoji, podpoře nadání, ale také třeba poradit se, jaké hry jsou pro nadané nejvhodnější můžete v Poradně.

Pokud Vám na stránkách něco chybí, nebo chcete vyjádřit svůj názor, kontaktujte nás přes rubriku Kontakty.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro rodiče

Logická olympiáda – okresní kola pro kategorii MŠ

V pondělí 7. listopadu 2016 proběhnou ve vybraných okresních městech ČR okresní kola Logické olympiády pro kategorii MŠ. Pořadatelem Logické olympiády je Mensa České republiky. ...

Logická olympiáda – krajská kola pro kategorie A, B, C 4.11.2016

V pátek 4. listopadu 2016 proběhnou ve všech krajích ČR krajská kola Logické olympiády . Nejlepší řešitelé postoupí do finále. Pořadatelem Logické olympiády je Mensa České republiky. ...

Kavárna pro rodiče: Hejného metoda a WattsEnglish Wow 27.9.

Rodiče jsou srdečně zváni na odpolední posezení u kávy. Nejprve bude krátce představen systém výuky angličtiny WattsEnglish Wow a poté bude čas věnován Hejného matematice. Kdy:...

Technodays 2016

Technodays 2016

Technodays 2016 - Litoměřice V současné době mnoho firem stále častěji naráží na problém nedostatku pracovníků resp. absolventů s odborným vzděláním pro technické profese, proto se Okresní...

Je zobrazeno 121 - 125 položek z celkového počtu 171.
Položek na stránku 5
  35