Vzdělávací programy pro pedagogy v oblasti práce s nadáním

NIDV připravil širokou nabídku vzdělávacích programů pro pedagogy všech stupňů škol i pedagogy volného času. V katalogu na rok 2018 najdete anotace všech akreditovaných vzdělávacích programů. Na ty, které nejsou aktuálně vypsány v programové nabídce krajského pracoviště NIDV v Jihlavě, se můžete zapsat do "čekárny". Vyplněním poptávky můžete ovlivnit vypsání termínu Vámi vybraných vzdělávacích programů, o kterém Vás budeme informovat na Vámi zadaných kontaktech.


Pokud nenaleznete vhodnou aktivitu v nabídce níže, zkuste ještě celostátní nabídku aktivit.

Aktivity Kraj Vysočina

Soutěž DOMINO: inspirujte se - zapojte se - vyhrajte!

Přihlašování do 8. ročníku celostátní a unikátní soutěže pro pedagogy DOMINO
končí 31. 1. 2019!
 
Kompletní informace v přiloženém letáku.
 
Na stránkách soutěže je umístěna unikátní databáze více než 1000 metodik práce s digitálními technologiemi ve výuce včetně výukových objektů, které jsou recenzovány a posouzeny z hlediska praxe. Animace, simulace, pracovní listy, prezentace, aplety, odkazy, cvičení, webové nástroje a mnoho dalšího. Všechny tyto objekty, které jsou zpřístupněny pod licencí Creative Commons, mohou být upravovány a využity pro potřeby výuky. Vyhledávání v této databázi je umožněno podle klíčových slov a plným fulltextem.
 
Po jednoduché registraci a přihlášení následuje pouhé vložení výukového objektu a to vše do data uzávěrky dne 31. ledna 2019 ve 23:59 hodin. Do soutěže je možné se zapojit v následujících čtyřech kategoriích: - Mateřské školy a 1. stupeň ZŠ,
- Humanitní a společenskovědní obory,
- Přírodovědné a technické obory a
- Odborné vzdělávání.
 
V každé z uvedených kategorií soutěže je vždy vyhlášen jeden vítěz a zároveň absolutní vítěz napříč všemi kategoriemi, který získává putovní cenu DOMINO Česká republika od akademického malíře Františka Janáka a také vzdělávací program pro celý pedagogický sbor své školy. Každý finalista soutěže získá možnost absolvovat vzdělávací program NIDV dle vlastního výběru a dále výherci jednotlivých kategorií získají hodnotné ceny poskytnuté sponzory soutěže.
Veškeré informace o soutěži naleznete na stránkách http://domino.nidv.cz/.