Aktuality

Seznam účastníků mezinárodních přírodovědných soutěží pro projekt EXCELENCE

Seznam  účastníků přírodovědných a technických soutěží, na které lze žádat podporu z programu excelence. Tabulka ve formátu xlsx     ÚČASTNÍCI VYBRANÝCH mezinárodních soutěží TABULKA PRO PROGRAM eXCELENCE   SOUTĚŽ ŠKOLA JMÉNO ...

Kurzy o práci s nadanými pro pracovníky organizací zájmového vzdělávání pracujících s dětmi

Na kurzech se můžete dozvědět, jak komunikovat s nadanými dětmi a jak vhodně rozvíjet jejich nadání. Kurzy jsou určeny pracovníkům organizací zájmového vzdělávání pracujících s dětmi

Týden vědy a techniky 2011

11. ročník největšího vědeckého festivalu v ČR se uskuteční od 1. do 11. listopadu 2011. Letos bude nabídnuto přes 300 akcí ve všech krajích ČR – exkurze, přednášky, vědecké kavárny, filmové dokumenty, výstavy aj.

Jak zabavit nadané dítě v hodině i mimo ni. Konference Mensa pro školy 2011.

Mensa České republiky pořádá konferenci k podpoře spolupráce této organizace se školami. Nabízený program by měl přinést nové informace, vytvořit zajímavé kontakty, ale též napomoci k systematičtější podpoře mimořádně intelektově talentovaných dětí a mládeže v našem státě.

Stříbro ze soutěže "Darwinových strojů"

Čeští informatici získali stříbrnou medaili na mezinárodní soutěži v irském Dublinu.

Tisková konference k zahájení projektu PERUN

Dne 29.9. 2011 od 10.00 se v Národním informačním centru mládeže (NICM), Na Poříčí 4, Praha 1, uskuteční tisková konference k zahájení budování systému na podporu nadaných žáků v matematice, přírodních a technických oborech.
Je zobrazeno 2 841 - 2 847 položek z celkového počtu 2 847.
Položek na stránku 20
  143