Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

Den otevřených dveří Academic School
ACADEMIC SCHOOL pořádá den otevřených dveří! Děti si mohou vyzkoušet školu nanečisto.

 

Nový výchovně vzdělávací institut – ACADEMIC SCHOOL – zve všechny zájemce na Den otevřených dveří. Rodiče i s dětmi mohou navštívit zlínskou pobočku ACADEMIC SCHOOL v úterý, 26. 9. 2017, kdy proběhne také slavnostní otevření školy. Organizátoři se navíc snažili vyjít vstříc co největšímu množství lidí, proto je možné školu navštívit již od sedmé hodiny ranní až do 17. hodiny, a to na adrese náměstí T. G. Masaryka 1279, Zlín.

Projekt funguje v Uherském Hradišti již 23 let, v letošním školním roce se rozšířil právě do Zlína (náměstí T. G. Masaryka 1279), kde se otevřela jedna třída s prvňáčky. Všem dětem škola zajišťuje bezpečné a inspirující prostředí, založené na spolupráci školy, rodiny, komunity a partnerů. Výuka probíhá v malé skupině žáků s ohledem na individuální potřeby a nadání každého dítěte. Jedná se o moderní formu vzdělávání v českém a souběžně i v anglickém jazyce s rodilým mluvčím.

 

18.9.2018
18.9.2018
Podrobnosti: http://academicschool.cz/
Organizátor: ACADEMIC SCHOOL
Registrace do: -
Registrace od: -
Datum do: 9.2.2019
Datum od: 9.2.2019
Obor:
Cílová skupina:
Typ aktivity:
Kraj: