Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

DVPP Vyhledávání a identifikace nadání (IKAP)
Druhý ze série seminářů zaměřených na oblast podpory nadání pro školní koordinátory podpory nadání, třídní učitele i další pedagogy

 

Vzdělávací program vznikl a je realizován ve spolupráci s Mensou ČR. Program navazuje na systematický úvod do problematiky péče o nadání ve škole. Představuje účastníkům problematiku vyhledávání a identifikace nadání jako klíčovou oblast systému péče o nadání ve škole.   Obeznámí pedagogy s jednotlivými oblastmi, procesu identifikace nadání a napomůže jim v tom, jak tento proces nastavit a jak v něm participovat. Účastníci budou systematicky a přehledově obeznámeni s tématy projevů nadaných žáků, typologií nadaných žáků, metodami pedagogické identifikace nadání, spoluprací s poradnou na diagnostice nadání, komunikací problematiky vyhledávání nadání s rodiči, kolegy a vedením školy. Na základě získaných poznatků mohou účastníci začít systematicky rozvíjet oblast identifikace nadání a začlenit ji do budovaného sytému péče o nadání ve škole.

Seminář je zdarma.

Seminář se uskuteční na ZŠ Česká Ves, Makarenkova ulice, Česká Ves, a to dne 26. března.

Na seminář je třeba se přihlásit skrze program HELEN NIDV (jde o DVPP lektorů NIDV).

Podrobnosti na www.nidv.cz

 

20.2.2019
20.2.2019
Podrobnosti: www.nidv.cz
Organizátor: NIDV, KSPN
Registrace do: 26.3.2019
Registrace od: 20.2.2019
Datum do: 26.3.2019
Datum od: 26.3.2019
Obor:
Cílová skupina:
Typ aktivity:
Kraj: