Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

OPEN HOUSE BRNO 2019
Festival Open House již podruhé otevře zajímavé budovy a místa v Brně. Návštěvníkům dá zdarma nahlédnout, jak vypadají zevnitř architektonicky zajímavé stavby, jak fungují administrativní, technické či vědecké budovy nebo co zbylo z industriálních staveb.

 

Festival Open House otvírá na dva dny budovy a místa, kolem kterých chodíme, ale nemůžeme se do nich podívat. Návštěvníkům dává zdarma nahlédnout, jak vypadají zevnitř architektonicky zajímavé stavby, jak fungují administrativní a technické budovy či co zbylo z industriálních staveb. V letošním ročníku otevřou své brány např. budova firmy Notino (kancelář ocenila architektonická soutěž Zasedačka roku 2017), Alfa Pasáž Bohuslava Fuchse(nabídne pohled na Brno z ptačí perspektivy), Hasičská stanice Brno - Lidická, The Distillery - Social Reactor(coworgingový prostor), pavilon G BVV (Grand Prix Obce architektů), Fab Lab a další.

Podrobnosti na https://www.gotobrno.cz/akce/open-house-brno-2019/

7.2.2019
7.2.2019
Podrobnosti: https://www.gotobrno.cz/akce/open-house-brno-2019/
Organizátor: Statutární město Brno a partneři
Registrace do: 14.4.2019
Registrace od: 13.4.2019
Datum do: 14.4.2019
Datum od: 13.4.2019
Cílová skupina:
Typ aktivity:
Kraj:
Obor: