Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

EU CODE WEEK 2018 - příležitost, jak podpořit programování ve školách
Code Week je celosvětová kampaň na podporu programování, jež v EU probíhá pod záštitou Evropské komise, Jejím cílem je zvyšovat povědomí o programování a motivovat mladé lidi, aby se učili programovat. Příkladem dobré praxe je firma SAP (pobočka Brno).

 

EU CODE WEEK 2018 - příležitost, jak podpořit programování ve školách

EU Code Week je celosvětová kampaň na podporu programování, jež v EU probíhá pod záštitou Evropské komise. Jejím cílem je zvyšovat povědomí o programování a motivovat mladé lidi, aby se učili programovat. Do akce se může zapojit každý, ať už jako organizátor nebo účastník – děti, žáci, studenti, mladí lidé, dospělí, učitelé, podnikatelé i firmy.

Příklad dobré praxe - inspirujte se, zapojte se... V ČR přispívá firma SAP díky zaměstnancům z Brna základním kurzem programování s využitím vizuálního programovacího jazyku Scratch pro děti. Další možností je návštěva přímo na školách, na které je nutné se předem domluvit.

Podrobnosti na https://codeweek.eu/

14.9.2018
14.9.2018
Podrobnosti: https://codeweek.eu/
Organizátor: -
Registrace do: 4.10.2018
Registrace od: 14.9.2018
Datum do: 21.10.2018
Datum od: 6.10.2018
Cílová skupina:
Typ aktivity:
Kraj:
Obor: