Jihomoravská síť podpory nadání

Koordinátor podpory nadání

Mgr. Dana Veselá, Ph.D.

e-mail: vesela.d@nidv.cz

tel: 543 541 270

Krajská koordinační skupina (KKS) je vytvářena spolupracujícími subjekty na krajské úrovni. Součástí této skupiny (jedná se o užší skupinu, než KSPN) je zastupce krajského úřadu, čtyři zástkupkyně pedagogicko-psychologických poraden (2x speciální pedagogika, 2x psychologie), zástupkyně České školní inspekce, dva pedagové/metodici a zástupce regionální inovační strategie. Výsadou KKS je spoluvytvářet vhodnou politiku kraje, která bude optimálně využívat místních zdrojů, možností a potenciálů k podpoře rozvoje nadání.

Krajská síť podpory nadání (KSPN) sdružuje jednotlivé aktéry v kraji, kteří přímo pracují s cílovými skupinami (děti, žáci, pedagogové, experti) nebo poskytují podporu aktivitám pro ně.

Je organizována a vedena krajským koordinátorem podpory nadání (dále koordinátor PN), který na doporučení centrálního pracoviště upravuje podmínky členství v síti v konkrétním kraji. Koordinátor PN je jmenován ředitelkou NIDV. Síť realizuje spolupráci mezi subjekty v daném kraji.

Registrace do KSPN Jihomoravského kraje je v kompetenci krajského koordinátora. Zažádat o registraci můžete prostřednictvím online formuláře.

Metodické materiály pro učitele a rodiče (formální a volnočasové):

http://talentovani.cz/metodicke-materialy

Aktuality Jihomoravský kraj

Setkávání talentovaných středoškoláků z Česka a Slovenska

Talentovaní středoškoláci ze Slovenska a Česka se v průběhu celého školního roku budou poměřovat v soutěžích, spolupracovat na vzdělávacích kempech a všude navazovat nová přátelství. Pro jejich...

Jak se zapojit do výzkumu už na střední škole - přednáška

"Jak se zapojit do výzkumu už na střední škole" je téma přednášky určené primárně pro středoškolské studenty, která se bude konat ve čtvrtek 19. prosince ve 13 hodin v Brně.

Možnost diskutovat s přírodovědci a techniky

Jihomoravské centrum pro mezinárodní mobilitu (JCMM) nabízí zájemcům možnost diskutovat s přírodovědci a techniky, kteří se mohou stát inspirací i zdrojem zkušeností.

Talenti se sešli pod hvězdami

Ve čtvrtek 12. prosince 2013 se setkalo na hvězdárně v Brně více než 200 zájemců o vědu a výzkum.
Je zobrazeno 431 - 435 položek z celkového počtu 481.
Položek na stránku 5
  97