Aktuality

« Zpět

Setkání rodičů nadaných a zvídavých dětí v Jaroměři - 18. 8. 2018

Setkání rodičů přemýšlivých, zvídavých a nadaných dětí proběhne v sobotu 18. srpna od 10 do 14:30 hodin ve skautské klubovně v Jaroměři (Na Matysáku 537). Akce je určena zejména rodičům nadaných dětí, ale též všem ostatním, kteří mají o toto téma zájem. Cílem akce je sdílení zkušeností, nápadů, rad a tipů. Přítomnost dětí není nutná, ale není ani na závadu. S sebou nezapomeňte: piknikovou deku či podsedák, drobný jedlý či pitný příspěvek k pikniku, oblíbené obohacující materiály či výtvory vašich dětí, zkušenosti a zvídavé dotazy k důkladnému probrání. (K účasti NENÍ nutné mít u dítěte nadání diagnostikované. Důležité je, že Vás téma zajímá. A máte možnost 18. 8. přijet.)
 
Budeme velmi rádi, pokud budete pozvání šířit i mezi Vaše známé a přátele.
 
Seminář je zdarma, není nutné se nikde formálně registrovat, jen prosíme v případě Vašeho zájmu o zaslání potvrzujícího emailu na adresu kaca.emer@gmail.com, aby měli organizátoři přibližnou představu o počtu účastníků.
 
V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat na adrese kaca.emer@gmail.com nebo paleckova@nidv.cz.
 
Seminář probíhá s podporou projektu APIV B Národního institutu pro další vzdělávání. Podrobnosti zde.