Vzdělávací programy pro pedagogy v oblasti práce s nadáním

NIDV připravil širokou nabídku vzdělávacích programů pro pedagogy všech stupňů škol i pedagogy volného času. V katalogu na rok 2018 najdete anotace všech akreditovaných vzdělávacích programů. Na ty, které nejsou aktuálně vypsány v programové nabídce krajského pracoviště NIDV v Plzni , se můžete zapsat do "čekárny". Vyplněním poptávky můžete ovlivnit vypsání termínu Vámi vybraných vzdělávacích programů, o kterém Vás budeme informovat na Vámi zadaných kontaktech.


Pokud nenaleznete vhodnou aktivitu v nabídce níže, zkuste ještě celostátní nabídku aktivit.

Aktivity Plzeňský kraj

« Zpět

EU CODE WEEK 2018 - příležitost, jak podpořit programování ve školách

 

EU CODE WEEK 2018 - příležitost, jak podpořit programování ve školách

EU Code Week je celosvětová kampaň na podporu programování, jež v EU probíhá pod záštitou Evropské komise. Jejím cílem je zvyšovat povědomí o programování a motivovat mladé lidi, aby se učili programovat. Do akce se může zapojit každý, ať už jako organizátor nebo účastník – děti, žáci, studenti, mladí lidé, dospělí, učitelé, podnikatelé i firmy.

Příklad dobré praxe - inspirujte se, zapojte se... V ČR přispívá firma SAP díky zaměstnancům z Brna základním kurzem programování s využitím vizuálního programovacího jazyku Scratch pro děti. Další možností je návštěva přímo na školách, na které je nutné se předem domluvit.

Podrobnosti na https://codeweek.eu/