Nabídka portálu pro žáky

Nemusíš být nadaný, stačí, když tě zajímají přírodovědné a technické obory a chceš se v nich dozvědět víc. Na Talentovaných.cz můžeš najít:

 

přehled o kurzech, soutěžích, letních školách, stážích a dalších aktivitách pro zájemce o přírodní vědy a techniku v rubrice Aktivity;

literatura o předmětech, které tě zajímají nebo pro svůj osobní rozvoj v rubrice Knihy ;

stipendia a ocenění pod volbou Systém podpory nadání;

školy specializované na práci s nadanými v rubrice Školy pod volbou Systém podpory nadání tamtéž najdeš další Organizace zaměřené na práci s nadanými a Projekty pro nadané;

chceš-li poradit s výběrem dalšího studia, dalších programů nebo s orientací v nabídce mimoškolních aktivit, můžeš využít online Poradnu.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro žáky

Objevitelské soboty nově v Hradci Králové!

Úspěšný program Centra pro talentovanou mládež OBJEVITELSKÉ SOBOTY přinášíme ve spolupráci s NIDV a Biskupským gymmnáziem nově do HRADCE KRÁLOVÉ! Den plný worskhopů pro děti od 5 do 14 let a s přídavkem též pro studenty 14+ proběhne pilotně v sobotu 13. dubna, další sobota nás čeká hned první červnový den. Nechte svoje děti vyzkoušet si programování robotů či chemické pokusy, vytvořit si vlastní pečeť, rozšířit si umění komunikovat anglicky či poznat řadu dalších zajímavých oblastí. 

Více informací k nabídce a možnost přihlášení naleznete zde: 

https://www.ctm-academy.cz/objevitelske-soboty

V případě dotazů se můžete obracet na M. Palečkovou: paleckova@nidv.cz; tel. 495514803, 778546754